Paradox apsaugos sistemų mokymai


Visus specialistus kviečiame dalyvauti atestaciniuose Paradox apsaugos sistemų (serijų EVO, Spectra, Magellan) mokymuose, kurių metu galėsite gyvai išbandyti sistemas, praktinių užsiėmimų metu susipažinti su jų programavimu. Baigę, gauna specialų atestatą.Populiariausia apsaugos sistema Lietuvoje – Paradox – sukurta ir pagaminta Kanadoje. Ją sudaro trys patikimos pažangios technologijos apsaugos sistemų serijos: EVO, Spectra bei Magellan. Šios sistemos — greitai ir lengvai įdiegiamos, lengvai išplečiamos bei prižiūrimos.


EVO sistema suteikia aukščiausią apsaugos lygį Grade 3. Skirta bankams, padidinto saugumo karinėms ir valdžios institucijoms, komercinėms ar didelėms gyvenamosioms patalpoms iki 192 apsaugos zonų. Integruoja įeigos kontrolės sprendimus.

Spectra yra laidinė apsaugos sistema gyvenamiesiems ir komerciniams pastatams, kuriems reikia iki 32 apsaugos zonų. Naudojant papildomus modulius galima prijungti ir bevielius jutiklius.

Magellan yra dvipusio ryšio belaidė apsaugos sistema gyvenamosioms ir nedidelėms komercinėms patalpoms iki 32 apsaugos zonų. Prie sistemos galima prijungti ir laidinius jutiklius.
! SVARBU mokymų dalyviams:


• VIETŲ skaičius — ribotas. Mokymuose vienu metu paprastai gali dalyvauti iki 15 žmonių.

• Mokymų dalyviai turi pasirūpinti asmeniniais kompiuteriais.

• Išklausius vienos ar dviejų dienų mokymus, dalyviams bus išduodami mokymų atestatai.Daugiau apie šiuos bei kitus mokymus, rasite AKADEMIJOS puslapyje