AJAX

Ajax Systems išmaniuose apsaugos ir automatizavimo sprendimuose sklandžiai dera naujovės, patikimumas ir komfortas. Ajax Systems siūlo dvi produktų linijas: laidinę ir belaidę.

Ajax laidinės apsaugos sistemos skirtos tiems, kurie ieško patikimų sprendimų. Šios sistemos idealiai tinka tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms patalpoms. Jos pasižymi didesniu stabilumu, užtikrinančiu nenutrūkstamą ryšį tarp įrenginių. Maitinimo šaltinis užtikrina nuolatinį veikimą, nereikia dažnai keisti baterijų.

Ajax belaidės apsaugos sistemos yra modernumo ir lankstumo sinonimas. Jos skirtos vartotojams, kurie teikia pirmenybę paprastam montavimui, išmaniosioms funkcijoms ir elegantiškai estetikai.
Belaidžiai jutikliai ir periferiniai įrenginiai maitinami ilgai veikiančiomis baterijomis.
Ajax įrenginiai, sujungti su kitais išmaniaisiais namų prietaisais gali pagerinti automatizavimą bei valdymą. Pagrindinis Ajax belaidžių įrenginių privalumas- nereikia tiesti laidų, todėl įrengimas yra greitas ir paprastas. Idealiai tinka nuomojamoms patalpoms. Elegantiški ir minimalistiniai įrenginiai puikiai dera prie šiuolaikinio interjero.

Tiek laidinės, tiek belaidės sistemos sukurtos taip, kad būtų sklandžiai integruotos į Ajax ekosistemą.
Ajax Systems suteikia vartotojams galimybę pasirinkti geriausiai jų poreikius atitinkantį saugumo sprendimą, nesvarbu ar jie renkasi laidinio ryšio stabilumą, ar belaidžio ryšio lankstumą.

Video medžiaga

Kaip kurti automatizuotus scenarijus su išmaniuoju lizdu.

AJAX FIBRA Hub Hybrid centralės instaliavimas