PARADOX

Paradox Security Systems lanksčios sistemos gali būti pritaikytos pagal konkrečius reikalavimus. Ir puikiai tinka norint apsaugoti gyvenamąjį būstą, komercinę įstaigą ar pramoninį objektą.

Belaidės apsaugos sistemos  užtikrina sklandžią integraciją, lankstumą ir greitą diegimą. Paradox turi  ir laidinių sistemų, pasižyminčiu patikimumu, asortimentą. Centralė valdo ir koordinuoja įvairias apsaugos sistemos sudedamąsias dalis. Jutikliai, nuo judesio jutiklių iki durų ir langų kontaktų bei stiklo dūžio jutiklių, skirti įvairioms saugumo grėsmėms aptikti. Naudojant Paradox klaviatūras sąveika su apsaugos sistema tampa intuityvi ir efektyvi: galima lengvai įjungti/ išjungti, stebėti sistemos būseną realiu laiku. 

IP videointerkomai iš naujo apibrėžia bendravimo ir prieigos kontrolės standartus, suteikdami nuotolinės prieigos ir vizualinio patikrinimo patogumą bei didindami bendrą saugumą. Įeigos kontrolės moduliai leidžia tiksliai valdyti vartotojų leidimus ir padidina bendrą saugumą.  Centrinės stebėjimo stotys užtikrina stebėjimą ir reagavimą realiuoju laiku.

Paradox Security Systems sklandžiai integruoja išsamų belaidžių ir laidinių komponentų rinkinį - nuo jutiklių ir centralės iki klaviatūrų. Kiekvienas sistemos elementas kruopščiai suprojektuotas taip, kad veiktų darniai,  užtikrinant universalų ir veiksmingą apsaugos sprendimą, pritaikytą konkretiems poreikiams.