STid

Prieigos kontrolės sistema su STid Mobile ID lengvai pritaikoma prie kiekvieno vartotojo poreikių.
Su STid Mobile ID supaprastinamas, centralizuojamas prieigos teisių valdymas. Virtualių kortelių išdavimas užtrunka vos kelias minutes ir nebelieka rizikos, kad fizinės kortelės bus pamestos. Prieigos atšaukimas supaprastinamas iki vieno paspaudimo, todėl sutaupoma laiko ir išteklių.
STid Mobile ID sklandžiai integruojama su įvairiomis apsaugos sistemomis ir protokolais. STid skaitytuvų universalumas palengvina sklandų perėjimą į įvairius saugumo lygius - nuo standartinio iki trijų veiksnių autentiškumo patvirtinimo.

STid Mobile ID siūlo įvairioms situacijoms pritaikytų identifikavimo režimų spektrą:
Kortelės režimas. Prieiga suteikiama priartinant išmanų telefoną prie Bluetooth , NFC skaitytuvų
Laisvų rankų režimas. Tiesiog einama link durų su išmaniuoju telefonu rankinėje ar kišenėje, o skaitytuvai automatiškai aptinka telefoną.
Nuotolinis režimas. Prieiga suteikiama paspaudžiant virtualios prieigos kortelės mygtuką.
„Slide“ režimas. Jei išmanus telefonas laikomas rankinėje ar kišenėje, virtuali prieigos kortelė aktyvuojama ranka perbraukiant per skaitytuvą.
„Tap Tap“ režimas. Du kartus bakstelėjama į išmanųjį telefoną ir taip aktyvuojama prieiga.
Balso komandų režimas. Naudojamos Siri balso komandos.

Naudojant STid Mobile ID identifikavimo režimai pritaikomi prie individualių vartotojo poreikių, užtikrinant neprilygstamą saugumą ir patogumą, todėl pastatai tampa išmanesni, o galimybės - neribotos.

Video medžiaga

Prieigos kontrolės sistema su STid Mobile ID