Techninė pagalbaINNER RANGE (Integriti, Inception)

Esame vienintelis oficialus Inner Range distributorius Lietuvai bei šių sistemų diegėjas įvairiuose projektuose. Nesvarbu, ar Inner Range produktus perkate iš mūsų, ar iš mūsų partnerių, visiems garantuojame profesionalią techninę pagalbą:

 1. Žinių bazė
  Pasinaudokite mūsų sukauptomis žiniomis! Bet kuriuo metu galite rasti reikiamą informaciją apie produktą, projektavimo gaires ir problemų sprendimus. Mūsų žinių bazę rasite čia: Inner Range pagalbos portalas
   
 2. Nuotolinė pagalba
  Galite susisiekti su mūsų komanda užpildę užklausą pagalbos portale: pildyti užklausą. Atsakysime į visus su produktu susijusius jūsų klausimus, rasime geriausią sprendimą konkrečiai jūsų situacijai.
   
 3. Pagalba objekte
  Atvykę į jūsų objektą, galime padėti projekto rengimo ar paleidimo metu, taip pat įvertinti jau įdiegtą sistemą, atlikti jos auditą, pasiūlyti ir padėti įgyvendinti jau įdiegtos sistemos pakeitimus.
   
 4. Sistemos išplėtimas ir integracija

  Integriti - modernus sprendimas, apimantis apsaugos, įeigos kontrolės ir pastatų automatikos funkcijas. Tai - lanksti IP modulinė sistema,:

  • gali būti naudojama tiek mažuose, tiek dideliuose komerciniuose pastatuose ar net keliuose įmonės padaliniuose.
  • mokate tik už tai, ko tuo metu Jums reikia, kitaip tariant, Integriti auga kartu su jumis.
  • kadangi sistema pagrįsta IP tinklo sprendimu, galima naudoti tiek esamą, tiek naują IT infrastruktūrą neprisirišant prie vietovės.
  Nesvarbu, ar naudojama Integriti sistema yra didelės, ar mažos apimties, ja labai paprasta naudotis.
  Sistemos funkcionalumas:
  • Galima stebėti ir kontroliuoti personalo ir transporto priemonių judėjimą savo objekte. Padeda apsaugoti svarbų turtą, pasirūpinti darbuotojų ir lankytojų saugumu.
  • Galima labai lengvai priskirti praėjimo teises: kas, kur ir kada gali eiti.
  • Galima valdyti saugos aliarmų pranešimus ir tikrinti jų būsenas.
  • Padeda užtikrinti suderinamumą su verslo sistemomis ir galiojančiais įstatymais.
  • Padeda reaguoti į avarines situacijas, įspėjimus.
  • Galima nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti Integriti sistemą naudojant iOS ir Android mobilias aplikacijas.
  • Galima valdyti visą savo apsaugos sistemą vienoje vartotojo sąsajoje. Integriti veikia kaip pilnavertė apsaugos valdymo sistema, į kurią gali būti integruotos tokios posistemės kaip vaizdo stebėjimo, gaisro sistema, biometrija, nuotolinis iškvietimas, apšvietimas, vėdinimas, domofonai ir kt.
    
 5. Projektavimas. Mūsų ilgametė patirtis ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai gali ne tik suprojektuoti jums reikalingą apsaugos/įeigos sistemą, bet ir sutaupyti kaštus. Naudodami “value engineering” sukauptas žinias, optimizuojame projektus ir randame optimaliausius sprendimus nemažindami sistemos funkcionalumo.
  Siūlomos paslaugos: techninio projekto rengimas, darbo projekto rengimas, techninės dalies aprašymas ir t.t.
   
 6. Mokymai. Periodiškai organizuojame mokymus profesionalams ir pradedantiesiems. Teoriniai ir praktiniai mokymai padeda geriau suprasti produkto panaudojimo galimybes ir funkcionalumą.
  Inner range suteikia galimybę tapti sertifikuotu partneriu pasirenkant Integriti Basic ar Integriti Advanced programas (https://www.innerrange.com/Training-Support/Training).

Kontaktai:

Techninio palaikymo inžinierius
Edvinas Ignatavičius
Tel. 8-686 38835
ei@spectrabaltic.lt

Darbo laikas:
I - V - 8:00 - 17:00 val.
PARADOX

Profesionali techninė pagalba:

 1. Žinių bazė
  Pasinaudokite mūsų sukauptomis žiniomis! Bet kuriuo metu galite rasti reikiamą informaciją apie produktą, problemų sprendimus. Mūsų žinių bazę rasite čia: Paradox pagalbos portalas
 2. Nuotolinė pagalba
  Galite susisiekti telefonu 8-700 55028. Atsakysime į visus su produktu susijusius jūsų klausimus, rasime geriausią sprendimą konkrečiai jūsų situacijai.
 3. Mokymai

Kontaktai:

Karštoji linija
Tel. 8-700 55028

Darbo laikas:
I - V - 8:00 - 17:00 val. 

NICE

Esame vienintelis oficialus Nice distributorius Lietuvai. Nesvarbu, ar Nice produktus perkate iš mūsų, ar iš mūsų partnerių, visiems garantuojame profesionalią techninę pagalbą:

 1. Nuotolinė pagalba
 2. Pagalba objekte
 3. Mokymai

Kontaktai

Techninio palaikymo inžinierius
Edvinas Ignatavičius
Tel. 8-686 38835
ei@spectrabaltic.lt

Darbo laikas:
I - V - 8:00 - 17:00 val.
UNIVIEW


Esame vienintelis oficialus Uniview distributorius Lietuvai. Nesvarbu, ar Uniview produktus perkate iš mūsų, ar iš mūsų partnerių, visiems garantuojame profesionalią techninę pagalbą:

 1. Nuotolinė pagalba
 2. Pagalba objekte
 3. Mokymai

Kontaktai:

Už produktą atsakingas vadybininkas
Marius Ramanauskas
Tel. 8-665 30235
m.r@spectrabaltic.lt

Darbo laikas:
I - V - 8:00 - 17:00 val.