IP kameros

Atvejo analizė: stebėjimo sprendimai, skirti padidinti saugumui

Įžanga: Pastaraisiais metais stebėjimo sistemų paklausa išaugo, nes organizacijos teikia pirmenybę savo patalpų saugumui. Šioje atvejo analizėje nagrinėjamas sėkmingas stebėjimo kameros įdiegimas, užtikrinantis puikią vaizdo kokybę ir naujoviškas įsilaužimo prevencijos technologijas.

Iššūkiai: Klientas ieškojo patikimo stebėjimo sprendimo, kad padidintų savo patalpų saugumą. Reikalavimai apėmė didelės raiškos vaizdą, veiksmingą įsibrovimo prevenciją ir prisitaikymą prie įvairių apšvietimo sąlygų. Pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susidūrė klientas, buvo aiškios ir išsamios vaizdo medžiagos poreikis, ypač sudėtingomis apšvietimo sąlygomis, ir galimybė efektyviai identifikuoti ir atskirti asmenis, automobilius ir dvirates transporto priemones. Be to, klientui reikėjo stebėjimo sistemos, turinčios įmontuotas garso funkcijas ir galinčios atlaikyti atšiaurias aplinkos sąlygas.

Sprendimas: Išsamiai išanalizavę kliento reikalavimus, rekomendavome įdiegti moderniausią stebėjimo kamerą su šiomis pagrindinėmis savybėmis: Aukštos kokybės vaizdu, keliomis skyros parinktimis, suteikiančios lankstumo įvairiems scenarijams, Išmaniajai įsilaužimo prevencija („Smart Intrusion Prevention“ technologijos panaudojimas, galintis atskirti žmogų, automobilį ar dviratę transporto priemonę, sumažinti klaidingų pavojaus signalų skaičių ir pagerinti bendrą tikslumą), pažangiomis vaizdo gavimo technologijomis, užtikrinančiomis aiškų vaizdą esant stipriam apšvietimui, suspaudimo formatų palaikymas, optimizuojant saugojimo efektyvumą nepakenkiant vaizdo kokybei, 9:16 koridoriaus režimo palaikymas, kad būtų galima prisitaikyti prie skirtingų žiūrėjimo orientacijų, integruotu mikrofonu ir garsiakalbiu dvipusiam garso ryšiui, išmaniuoju infraraudonųjų spindulių (IR) apšvietimas su 30 metrų diapazonu ir baltos šviesos apšvietimas, kad būtų galima geriau matyti naktį. 256 GB Micro SD kortelės palaikymu, IP67 apsauga užtikrinanti ilgaamžiškumą ir atsparumą atšiaurioms oro sąlygoms. Maitinimo per Ethernet (PoE) palaikymu.

Rezultatai: Įdiegus rekomenduojamą stebėjimo sprendimą, gerokai patobulinta kliento saugumo infrastruktūra. Aukštos kokybės vaizdo gavimo galimybės kartu su pažangia įsilaužimo prevencijos technologija suteikė klientui tikslią ir patikimą stebėjimo filmuotą medžiagą. Pritaikymas skirtingoms apšvietimo sąlygoms, dvipusis garso ryšys ir koridoriaus režimo palaikymas atitiko specifinius kliento poreikius. Be to, tvirta konstrukcija ir IP67 apsauga užtikrino ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą net ir sudėtingoje lauko aplinkoje.

Atvejo analizė: UNIVIEW 5MP FISHEYE IP kamera – stebėjimas, užtikrinantis visapusišką saugumą

Įvadas: Kadangi pažangių stebėjimo sprendimų paklausa ir toliau auga, UNIVIEW 5MP FISHEYE IP kamera tapo puikiu pasirinkimu. Šioje atvejo analizėje nagrinėjamas sėkmingas šios IP kameros instaliavimas, išnaudojant jos galimybes saugumui užtikrinti.

Iššūkiai: Klientui reikėjo stebėti ir apsaugoti savo patalpas. Jis ieškojo IP kameros, kuri galėtų užtikrinti didelio ploto aprėptį, didelės raiškos vaizdą ir sklandų integravimą su esama tinklo infrastruktūra. Pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susidūrė klientas, buvo stebėjimo kameros su plačiu matymo lauku, didelės raiškos vaizdų, garso galimybėmis. Be to, klientui reikėjo kameros, kuri galėtų dirbti įvairiomis oro sąlygomis.

Sprendimas: UNIVIEW 5MP Fisheye kamera, kuri siūlo daugybę funkcijų, atitinkančių kliento poreikius: FISHEYE objektyvas, kurio židinio nuotolis yra 1,4 mm, suteikiantis platų 360 laipsnių panoraminį aplinkos vaizdą. 5 MP raiška, užtikrinanti detalius ir aiškius vaizdus efektyviam stebėjimui. IP66 klasė, kamera tinkama naudoti lauke. Integruotas mikrofonas, užtikrinamas dvipusis garso ryšys. Lizdas 256 GB SD kortelei, užtikrinti nenutrūkstamą įrašymą. Išmanusis IR apšvietimas 10 metrų atstumu, užtikrinantis aiškų matomumą prasto apšvietimo sąlygomis. Įėjimas ir išėjimas signalizacijos jungtims, sklandžiai integruojantis su esama kliento signalizacijos sistema.

Rezultatai: Kameros FISHEYE IP objektyvas užtikrino visapusišką aprėptį, sumažindamas akląsias zonas ir užtikrindamas pilną stebimos srities vaizdą. Didelės raiška kartu su garso galimybėmis žymiai pagerino kliento galimybę stebėti įvykius ir reaguoti į juos realiuoju laiku. Kameros ilgaamžiškumas, IP66 apsauga užtikrino patikimą veikimą įvairiomis aplinkos sąlygomis. Integracija su signalizacijos sistema suteikė papildomą saugumo lygį, leidžiantį klientui operatyviai reaguoti į saugumo incidentus.

Išvada: UNIVIEW 5MP Fisheye kamera pasirodė idealus sprendimas klientui, tenkinantis konkrečius stebėjimo poreikius ir pranokantis lūkesčius. Ši atvejo analizė parodo, kaip pažangios kameros funkcijos prisideda prie visapusiškos ir veiksmingos apsaugos infrastruktūros kūrimo.

Atvejo analizė: naujos kartos stebėjimas su UNIVIEW 5 MP plataus kampo kamera

Klientas ieškojo kameros, kuri užtikrintų didelės raiškos ir plataus kampo vaizdą, išmanią įsibrovimo prevenciją. Reikėjo stebėti įvairias patalpos zonas skirtingomis apšvietimo sąlygomis. Reikėjo stebėjimo sistemos, kuri galėtų ne tik pateikti išsamų vaizdą, bet ir sumaniai nustatyti galimas grėsmes, tuo pačiu sumažinant klaidingus pavojaus signalus. Kaina taip pat buvo svarbus aspektas.

Iššūkiai: Pagrindiniai mūsų klientų iššūkiai buvo didelės raiškos kameros, galinčios pasiūlyti plataus kampo aprėptį, noras išvengti klaidingų pavojaus signalų, prisitaikymas prie skirtingų apšvietimo sąlygų.

Sprendimas: IP kameros pajungimas. Pasirinkta UNIVIEW 5 MP plataus kampo IP kamera, pritaikyta specifiniams kliento poreikiams: Aukštos kokybės vaizdui gauti naudojamas 5 MP, 1/2,7 colio CMOS jutiklis, IP kamera pateikė ryškius ir aiškius vaizdus, atitinkančius kliento didelės raiškos reikalavimus. Kelios raiškos parinktys, nuo 5 MP iki 2 MP, suteikė universalumo prisitaikyti prie įvairių stebėjimo scenarijų. Vaizdo stebejimo kamera turi 180° horizontalų žiūrėjimo kampą, plataus kampo technologija užtikrino visapusišką aprėptį ir sumažino akląsias zonas. Išmanioji įsilaužimo prevencijos technologija apima tokias funkcijas kaip kryžminė linija, įsibrovimas, įėjimas į zoną ir išėjimo iš zonos aptikimas. Tikslinės klasifikavimo galimybės žymiai sumažino klaidingų pavojaus signalų, kuriuos sukelia aplinkos veiksniai, skaičių, daugiausia dėmesio skiriant žmonėms ir motorinėms/nemotorinėms transporto priemonėms aptikti. Suspaudimo formatų palaikymas optimizavo saugojimo efektyvumą nepakenkiant vaizdo kokybei. Užtikrino aiškius vaizdus esant silpnam apšvietimui, užtikrindama pastovų veikimą įvairiose aplinkose. Integruotas mikrofonas garso įrašymui ir stebėjimui. Išmanioji IR technologija įgalino iki 20 m IR atstumą, kad vaizdas būtų aiškus prasto apšvietimo sąlygomis. IP67 apsauga užtikrino ilgaamžiškumą ir atsparumą atšiaurioms aplinkos sąlygoms. 3 ašių reguliavimas universaliam padėties nustatymui ir montavimui.

Rezultatai: Didelės raiškos vaizdai, plataus kampo aprėptis ir išmaniosios apsaugos nuo įsilaužimo funkcijos žymiai pagerino saugos efektyvumą. Galimybė prisitaikyti prie kintančių apšvietimo sąlygų užtikrino efektyvų saugojimo saugumą. 3 ašių reguliavimas supaprastino montavimo procesą, todėl buvo galima nustatyti kameros padėtį taip, kad ji veiktų optimaliai, o IP67 apsauga garantavo patikimą veikimą lauko aplinkoje.

Išvada: Apibendrinant galima pasakyti, kad UNIVIEW 5 MP plataus kampo kameros prijungimas pasirodė idealus sprendimas mūsų klientui, veiksmingai sprendžiantis stebėjimo problemas. Šioje atvejo analizėje pabrėžiama, kaip pažangios kameros funkcijos, įskaitant išmanią įsibrovimo prevenciją, plataus kampo technologiją, padeda sukurti efektyvią saugos infrastruktūrą.

IP vaizdo stebėjimo kamerų rūšys

IP kameros iš esmės pakeitė vaizdo stebėjimo sistemą, nes suteikė pažangių funkcijų ir ryšio galimybių. IP kameros konfigūravimas apima keletą pagrindinių aspektų, kurie pagerina jos funkcionalumą ir pritaikomumą įvairioms aplinkoms.

Ryšys: Vienos populiariausių kamerų yra WiFi kameros. Prisijungus prie WiFi tinklo, galima lanksčiai išdėstyti kameras. Ši savybė ypač naudinga tiek patalpose, tiek lauke įrengtoms kameroms.

Skiriamosios gebos rūšys: IP kamerų skiriamoji geba yra įvairi: nuo standartinių 2 MP (megapikselių) iki 4K. Didesnės skiriamosios gebos kameros, pavyzdžiui, 4 MP ir 6 MP, užfiksuoja daugiau detalių ir idealiai tinka toms situacijoms, kuriose labai svarbi smulki vaizdinė informacija.

Objektyvo variantai: 4 mm ar 2,8 mm objektyvo pasirinkimas yra labai svarbus, nes nuo jo priklauso matymo laukas. Šis pasirinkimas priklauso nuo konkrečių stebėjimo reikalavimų ir stebimos teritorijos.

Belaidžio ryšio parinktys: Kai kurios pažangios IP kameros palaiko 5GHz tinklus, todėl belaidis ryšys yra greitesnis ir mažiau apkrautas. Tai ypač naudinga tose vietovėse, kur dėl dažnių juostos pločio varžosi daugybė įrenginių.

Kadrų dažnis: Kadrų dažnis labai svarbus norint užfiksuoti sklandžią vaizdo medžiagą. IP kameros dažnai palaiko aukštą kadrų dažnį, kai kurie modeliai siūlo iki 60 kadrų per sekundę, todėl vaizdo įrašai atkuriami sklandžiai ir detaliai.

Patvarumas lauke: IP kameros, skirtos naudoti lauke, dažnai turi IP66 klasę, atsparumą dulkėms ir vandeniui.

Apibendrinant galima teigti, kad IP kamerų universalumas, pradedant 180° panoraminiu vaizdu ir baigiant įvairiomis raiškomis, pavyzdžiui, 2 MP, 4K ir 6 MP, kartu su ryšio galimybėmis, pavyzdžiui, WiFi ir 4G, daro jas nepakeičiamas šiuolaikinėse stebėjimo sistemose. Nesvarbu, ar tai būtų namų apsauga, ar komercinės paskirties objektai, IP kameros yra išsamus ir pritaikomas sprendimas įvairioms erdvėms stebėti ir saugoti.