Užklausos forma

Prašome užpildyti visus privalomus paryškintus laukus.

Kaip mus rasti?


UAB Spectra Baltic
Baltų pr. 145, 47125, Kaunas

El. paštas: eshop@spectrabaltic.lt




Baltų pr. 145, LT-47125
Tel. +370-37 331620

Darbo laikas
I - V  8:00 - 17:00 val.

Darbuotojai:

Direktorius
Karolis Samušis
karolis.samusis@spectrabaltic.lt

Produktų grupės vadovas
Mantas Strautnikas
Tel. +370-686 38702
mantas.strautnikas@spectrabaltic.lt

Marketingo specialistė
Živilė Kalsytė
Tel. +370-618 60407
zivile.kalsyte@spectrabaltic.lt

Pardavimų vadybininkas
Viktoras Mileris
Tel. +370-620 41722
viktoras.mileris@spectrabaltic.lt

Prekių išdavimas
Liudas Vyšniauskas
Tel. +370-610 32352
liudas.vysniauskas@spectrabaltic.lt

Buhalterija
Gabrielė Marmė
Tel. +370-630 43505
buhalterija@spectrabaltic.lt

Tech. Pagalba
Edvinas Ignatavičius
Tel. +370-686 38835
edvinas.ignatavicius@spectrabaltic.lt

Tech. Pagalba
Arūnas Linkevičius
Tel. +370-614 75058
arunas.linkevicius@spectrabaltic.lt


VILNIUS

T. Ševčenkos g. 20, LT-03111
Tel. +370-5 2133796

Darbo laikas 
I - V  8:00 - 17:00 val.

Darbuotojai:

Pardavimų vadybininkas
Viktoras Kentra
Tel. +370-686 66940
viktoras.kentra@spectrabaltic.lt

Pardavimų vadybininkas
Ramūnas Mankevičius
Tel. +370-685 01121
ramunas.mankevicius@spectrabaltic.lt

Vadybininkas
Edvinas Piškinas
Tel. +370-619 63240
edvinas.piskinas@spectrabaltic.lt

InnerRange pardavimų projektų vadovas
Valerijus Venskelis
Tel. +370-686 51918
valerijus.venskelis@spectrabaltic.lt

Logistikos vadybininkas
Tumas Ašmonas
Tel. +370-612 06101
tumas.asmonas@spectrabaltic.lt



KLAIPĖDA

Baltijos pr. 113, LT-93221
Tel. +370-655 18941

Darbo laikas 
I - V  8:00 - 17:00 val.

Darbuotojai:

Pardavimų vadybininkė
Džiuljeta Šiaulytienė
Tel. +370-655 18941
dziuljeta.siaulytiene@spectrabaltic.lt

Pardavimų vadybininkas
Sigitas Varkalis
Tel. +370-620 77408
sigitas.varkalis@spectrabaltic.lt

Techninė pagalba


Darbo laikas
I–V 8:00–17:00 val.

Kontaktai:

Tel. +370 700 55028

Tel. +370 686 38835

Tel. +370 614 75058


REGISTRUOKITE GEDIMĄ