Apie musMūsų vizija

iki 2025 m. tapti plačiausią daugiakanalį pardavimo tinklą Baltijos šalyse turinčiais elektroninės saugos ir tinklo sprendimų „vieno sustojimo“ tiekėjais.


Mūsų misija

Mūsų tikslas - būti klientui tinkamiausiu partneriu siūlančiu novatoriškus ir intelektualius elektroninės saugos sprendimus.


Vertybės

 1. Orientacija į klientų poreikius — niekada nepamirštame, kad klientai pas mus ateina savo noru. Siekiame išlaikyti jų pasitikėjimą ir viršyti lūkesčius.​
 2. Reputacija — esame sąžiningi ir patikimi sau bei kitiems, kuriame santykius grįstus bendradarbiavimu. Laikomės duoto žodžio, rūpinamės žmonių saugumu ir aplinka. ​
 3. Žingeidumas — ieškome ir išbandome naujas galimybes, kurias mums pristato žmonės ar rinka. Jas vertiname ir įgyvendiname su užsidegimu, kuris įveikia iššūkius. ​
 4. Strateginis požiūris — galvojame ir veikiame strategiškai tiek pasaulio, tiek vietos lygmeniu. Matome bendrą vaizdą ir remiamės ilgalaikiu požiūriu.​
 5. Komandiškumas — Mes vertiname savarankiškus, iniciatyvius ir atsakingus kolegas, kurie laikosi sutartų įsipareigojimų, tačiau laimime kaip komanda. Sudarome galimybes ir skiriame resursus priimti drąsius sprendimus. ​
Norėdami būti perspektyviais ir konkurencingais, siekiame:

 • Nuolat tobulėti, analizuojant klientų ir partnerių nuomonę, rekomendacijas ir patirtį. 
 • Siūlyti klientams naujausias technologijos. 
 • Kelti darbuotojų kompetenciją ir kvalifikaciją profesinėje srityje. 
 • Stiprinti ryšius su užsakovais ir tiekėjais, kurių požiūris į kokybę, atsakomybę ir kliento patenkinimą sutampa su mūsų požiūriu. 
 • Atitikti Integruotos kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos (pagal ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018) taikomus reikalavimus. Nuolat gerinti sistemos rezultatyvumą ir veiksmingumą, renkant, analizuojant ir aptariant išsikeltų tikslų įgyvendinimą. 
 • Pagal galimybes saugoti aplinką, įskaitant taršos prevenciją, ir jos resursus. 
 • Užtikrinti, kad veikla būtų valdoma remiantis nustatyta strategine kryptimi ir stengiamasi kuo labiau mažinti bet kokį neigiamą poveikį aplinkai. 
 • Kiek įmanoma šalinti veikloje kylančius pavojus tokiu būdu mažindama darbuotojų saugai ir sveikatai kylančią riziką. 
 • Užtikrinti saugias ir sveikas darbo sąlygas darbuotojams, užkirsti kelią su darbu susijusioms traumoms ir susirgimams, bei mažinti darbuotojų saugos ir sveikatos riziką. 
 • Suteikti galimybę darbuotojams ir jų atstovams konsultuotis ir dalyvauti įmonės veikloje. 


Didžiausias elektroninių sistemų komponentų pasirinkimas Lietuvoje

Spectra Baltic, UAB priklauso Spectra Group įmonių grupei, kuri jau daugiau kaip 25-erius metus sėkmingai veikia elektroninių saugos sistemų rinkoje.  Spectra Baltic siūlo labai platų komponentų asortimentą įvairioms sistemoms: nuo apsaugos, kompiuterinių tinklų, automatikos iki buitinių sistemų. Atstovaujame pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, tokius kaip Paradox, Inner range, Cofem, System Sensor, R&M, Uniview, Hanwa, Bosch, HP, Cisco ir kt., bet ir mažiau žinomus, tačiau mūsų pačių išbandytus gamintojus.


Norėdami prisidėti prie Jūsų įmonės verslo plėtros, mes siūlome:

 • Patikimą įrangos tiekimą. Spectra Baltic sukaupta ilgametė patirtis ir inžinerinė kompetencija leidžia pasiūlyti kruopščiai rinkos poreikiams atrinktus produktus bei profesionaliai konsultuoti.
 • Operatyvų prekių pristatymą. Turime sandėlius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Rygoje, todėl prekės Jus pasieks greitai, pigiai ir patogiausiu Jums būdu. Siūlomų prekių visada turime savo sandėliuose, todėl jas gausite per trumpiausią įmanomą laiką.
 • Lanksčią kainodarą. Kiekvieną užsakymą nagrinėjame individualiai, siūlome nuolaidas nuolatiniams klientams, pasirašiusiems bendradarbiavimo sutartis. Patikimiems klientams taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą.
 • Naujausius produktus. Mūsų specialistai nuolatos seka pasaulines technologines naujoves, todėl Jums visuomet galime pasiūlyti pažangiausius produktus, patarti dėl sistemų integravimo.
 • Patogų apsipirkimą. Savo interneto svetainėje www.spectrabaltic.lt pristatome išsamų savo produktų katalogą. Šiuos produktus Jūs galite užsisakyti internetu, o taip pat „gyvai“ apžiūrėti ir išbandyti atvykę į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ar Rygoje.
 • Profesionalų aptarnavimą. Teikiame profesionalias konsultacijas konkrečios įrangos parinkimo bei jos projektavimo, montavimo klausimais, o taip pat atliekame operatyvų garantinį ir po-garantinį įrangos remontą.