INNER RANGE

Inner Range sistemos išsiskiria galimybe prieigos kontrolę, apsaugos signalizaciją, vaizdo stebėjimą ir pastato automatizavimą valdyti naudojant vieną sąsają. Viena platforma sumažina įrangos, įrengimo ir techninės priežiūros išlaidas ir gerokai supaprastina valdymą, o vartotojai turi išmokti naudotis tik viena programine įranga.

Inner Range Integriti – lanksti IP modulinė įeigos kontrolės ir apsaugos platforma, palaikanti didelį kiekį papildomos programinės ir techninės įrangos (vektorinius scheminius žemėlapius, internetinę sąsają, mobiliąsias programėles, vaizdo stebėjimo sistemas, domofonus ir kt.).

Sistema gali palaikyti daug sujungtų į vieną tinklą objektų. Valdoma iš vienos arba kelių nutolusių darbo vietų. Visiems objektams naudojama viena bendra programinė įranga ir papildomų integracijų licencijos. Integriti apsaugos valdymo sistema ISM (Integrated Security Management System) leidžia tvarkyti visas atliktas integracijas per vieną vartotojo sąsają.

Sistema turi 4 programinės įrangos paketus: „Express“, „Professional“, „Business“ ir „Corporate“.
Pereiti į kitą programinės įrangos lygį galima sumokėjus paketų kainos skirtumą. Nėra programinės įrangos palaikymo mokesčio.

Integriti sistema pasižymi aukštu kibernetiniu saugumu. Naudojama AES šifruotė, suderinama su VPN.

Visą sistemą galima valdyti naudojant programėles (iOS, Andriod). Sistema palaiko „Active Directory“;
Jeigu naudojama integracija su vaizdo stebėjimo sistema, naudojant „Business“ bazinį paketą, galima naudoti ir integruotą automobilių numerių nuskaitymo modulį (LPR). Numerių nuskaitymo kamerų kiekis – neribojamas.

Sistema turi galimybę valdyti apšvietimą, žaliuzes ir kt., naudojant tam tikrus valdymo scenarijus. Taip pat į sistemą galima integruoti BMS, naudojant visus pagrindinius protokolus (Bacnet, Modbus, Knx).
Yra galimybė naudoti 3 lygių autentifikaciją. Sistema palaiko biometrinių skaitytuvų integraciją.

Video medžiaga

Inner Range "IR Ready" jutikliai